A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ювілейна громада
Херсонська область, Херсонський район

Апарат та виконавчі органи Ювілейної сільської ради

Апарат виконавчого комітету Ювілейної сільської ради:

  • Пустовой Роман Анатолійович – сільський голова
  • Петроченко Сергій Олександрович  - перший заступник сільського голови 
  • Гузенко Ірина Вікторівна - секретар сільської ради
  • Целеп Тетяна Михайлівна - керуючий справами (секретар) виконкому
  • Шапошнік  Любов Миколаївна - староста Подо-Калинівського старостинського округу
  • Пархоменко Наталя Іванівна - староста Щасливського старостинського округу
  • Пісковцова Ірина Іванівна - староста Новомаячківського старостинського округу
  • Баран Олена Дмитрівна - головний бухгалтер
  • Михайленко Людмила Іванівна - спеціаліст II категорії з бухгалтерського обліку та фінансової звітності
  • Кожушко Світлана Михайлівна  - архіваріус
  • Бондар Алла Сергіївна - спеціаліст із соціальної роботи (декретна відпустка)
  • Коняєва Марина Олександрівна - спеціаліст із соціальної роботи
  • Степаненко Ольга Миколаївна - діловод
  • Грицунік Людмила Іванівна - інспектор з війського-облікового столу
  • Сичов Євген Григорович - інспектор з військово-облікового столу
  • Сичова Ганна Валеріївна - спеціаліст I категорії з юридичних питань (декретна відпустка)

Відділ з  питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ювілейної сільської ради (ЦНАП)

  • Могильна Юлія Олександрівна - начальник відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг (декретна відпустка)
  • Якубенко Ірина Вікторівна - адміністратор 
  • Данильченко Неля Миколаївна - адміністратор 
  • Юдіна Лариса Вікторівна - адміністратор 
  • Мофа Наталія Олександрівна - адміністратор 
  • Колосовська Людмила Михайлівна - адміністратор 
  • Доброскок Аліна Олександрівна - адміністратор
  • Гамалюк Віола Володимирівна - адміністратор

Фінансовий відділ виконавчого комітету Ювілейної сільської ради 

  • Помазан Наталія Анатолівна - начальник фінансового відділу виконавчого комітету Ювілейної сільської ради
  • Чиркіна Наталія Олександрівна - головний бухгалтер фінансового відділу
  • Дедюх Оксана Петрівна - спеціаліст II категорії фінансового відділу

Відділ земельних відносин, містобудування та архітектури, комунальної власності, енергоменеджменту, інвестицій та управління проектами виконавчого комітету Ювілейної сільської ради

  • Кірнасовська Наталья Олегівна - начальник відділу земельних відносин, містобудування та архітектури, комунальної власності, енергоменеджменту, інвестицій та управління проектами виконавчого комітету Ювілейної сільської ради (декретна відпустка)
  • Коршун Тетяна Миколаївна - спеціаліст II категорії із земельних питань
  • Ковальова Валентина Іванівна - спеціаліст II категоріїіз земельних питань
  • Прибитько Віталій Сергійович - спеціаліст із земельних питань
  • Грицай Оксана Анатолівна - спеціаліст І категорії з муніципальних ініціатив та інвестицій
  • Горощук Людмила Валеріївна спеціаліст І категорії з питань благоустрою, підприємництва та житлово-комунального господарства.
  • Татарченко Аліна Аркадіївнаспеціаліст із земельних питань (декретна відпустка)
  • Шахова Юлія Ігорівна - спеціаліст із земельних питань (декретна відпустка)

Відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету Ювілейної сільської ради

  • Ляшенко Сергій Леонідович - начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Ювілейної сільської ради
  • Кордик Інна Валеріївна - спеціаліст І категорії
  • Добрянська Галина Ігорівна - спеціаліст І категорії (декретна відпустка)
  • Єжелева Світлана Григорівна - головний бухгалтер
  • Чекаренко Олена Вікторівна - спеціаліст І категорії  з бухгалтерського обліку та фінансової звітності
  • Мулярчук Марія Петрівна - спеціаліст ІІ категорії з бухгалтерського обліку та фінансової звітності
  • Іванова Людмила Миколаївна - спеціаліст ІІ категорії з бухгалтерського обліку та фінансової звітності
  • Гаврилюк Наталія Василівна - спеціаліст ІІ категорії з бухгалтерського обліку та фінансової звітності
  • Лушнікова Людмила Олександрівна - спеціаліст ІІ категорії з бухгалтерського обліку та фінансової звітності
  • Стасишина Ганна Миколаївна - спеціаліст ІІ категорії з бухгалтерського обліку та фінансової звітності
  • Саніна Наталія Вікторівна - спеціаліст ІІ категорії з бухгалтерського обліку та фінансової звітності
  • Шеремєєв Анатолій Миколайович - спеціаліст І категорії господарського відділу
  • Скорич Інна Миколаївна - спеціаліст І категорії господарського відділу
  • Бунковська Наталія Павлівна - діловод

Відділ державної реєстрації виконавчого комітету Ювілейної сільської ради

  • Кравченко Тетяна Валеріївна - начальник відділу державної реєстрації виконавчого комітету Ювілейної сільської ради
  • Хомлюченко Ольга Вікторівна - державний реєстратор

Служба у справах дітей

  • Янковська-Комелягіна Юлія Олександрівна  - начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Ювілейної сільської ради

Центр надання соціальних послуг  

  • Пугач Марина Олександрівна -  Директор комунальної установи " Центр надання соціальних послуг " 
  • Дяченко Наталя Богданівна - головний бухгалтер
  • Чумаченко Тетяна Миколаївна - фахівець з соціальної роботи
  • Богомол Ірина Леонтіївна - соціальний робітник
  • Доманська Олена Анатоліївна - соціальний робітник
  • Кучеренко Галина Вікторівна - соціальний робітник
  • Шахова Валентина Гаврилівна - соціальний робітник
  • Несіна Валентина Вікторівна  - соціальний робітник
  • Волошко Тетяна Василівна - соціальний робітник
  • Шахова Інна Миколаївна - соціальний робітник
  • Чечіна Людмила Вікторівна - соціальний робітник             

Місцева пожежна охорона

  • Полоніков Олександр Анатолійович - начальник місцевої пожежної охорони
  • Іванченко Володимир Дмитрович - боєць
  • Іванченко Олексій Вікторович - боєць
  • Ткаченко Юрій Васильович  - боєць 
  • Волошко Вадим Сергійович - боць      
  • Костін Олександр Миколайович - водій
  • Полоннік Іван Євгенович - водій 
  • Громада Дмитро Миколайович - водій
  • Волошко Олександр Сергійович - водій
  • Руснак Олександр Анатолійови - водій               

Обслуговуючий персонал апарату 

  • Петрелі Микола Андрійович - водій
  • Маковій Олександр Іванович - водій 
  • Прудська Інна Володимирівна - прибиральниця службових приміщень
  • Безух Наталія Сергійївна - прибиральниця службових приміщень
  • Давлетбаєва Наталія Іванівна - прибиральниця службових приміщень
  • Саніна Ірина Вікторвна - прибиральниця службових приміщень
  • Забара Олександр Вікторович - опалювач газової котельні    

                                                    

                                         КОНТАКТИ:

Посада

 

 

Прізвище, ім'я, по батькові

 


Контактні дані

 

 

Сільський голова

 

 

ПУСТОВОЙ Роман Анатолійович

 


uvilrada@ukr.net



 


Секретар сільської ради

 


ГУЗЕНКО Ірина Вікторівна

 


uvilrada@ukr.net

+380975706916
 


Перший заступник
сільського голови
 


ПЕТРОЧЕНКО Сергій Олександрович

 

uvilrada@ukr.net


 

Керуюча справами виконкому

 

ЦЕЛЕП Тетяна Михайлівна

 

uvilrada@ukr.net

+380957845793
 
 

Начальник відділу з питань організації
діяльності центру надання
адміністративних послуг
 

МОГИЛЬНА Юлія Олександрівна 

 

uvilrada@ukr.net

 

Начальник фінансового відділу

 


ПОМАЗАН Наталія Анатоліївна
 


uvilrada@ukr.net


 

Нначальник Відділ земельних відносин,
містобудування та архітектури, комунальної
власності, енергоменеджменту,
інвестицій та управління проектами
 

КІРНАСОВСЬКА Наталья Олегівна


 


uvilrada@ukr.net
 


Начальник відділу освіти,
культури та спорту

 

ЛЯШЕНКО Сергій Леонідович

 

uvil_voks@ukr.net


 

Начальник відділу державної реєстрації

 

КРАВЧЕНКО Тетяна Валеріївна

 

t.crawchenko2011@ukr.net

+380954779132
 


Начальник служби у справах дітей
 


ЯНКОВСЬКА-КОМЕЛЯГІНА Юлія Олександрівна

 


uvilrada@ukr.net
 

+380956851906

 

Старостинські округи

 


Округ
 


Староста
 

Конатктні дані
 

Староста Подо-Калинівського
старостинського округу
 

ШАПОШНІК Любов Миколаївна

 

podokalin@ukr.net

+380687367230
 

Староста Щасливського
старостинського округу
 

ПАРХОМЕНКО Наталя Іванівна

 

schasluve-rada@ukr.net

+380501691509
 

Староста Новомаячківського
старостинського округу
 

ПІСКОВЦОВА Ірина Іванівна

 

rada200801@ukr.net

+380668312122

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь