Форма паспорту оцінки регуляторного акту

6/ Форма паспорту оцінки регуляторного акта (Рішення сесії Ювілейної сільської ради від 21.02.2019 року № 194 «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини від умерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Ювілейної сільської ради»)

8/ Форма паспорту оцінки регуляторного акта (Рішення сесії Ювілейної сільської ради від 17.04.2019 року № 240 «Про затвердження  Порядку  з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»)

9/ Форма паспорту оцінки регуляторного акта (Рішення Ювілейної сільської ради  від 21.02.2019  року № 195  » Про затвердження Положення про оренду комунального майна Ювілейної обєднаної територіальної громади, порядку проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Ювілейної сільської ради та методики розрахунку та порядок використання плати за оренду комунального майна Ювілейної обєднаної територіальної громади»)

11/ Форма паспорту оцінки регуляторного акта (Рішення сесії Ювілейної сільської ради від 23.06.2020 року517 «Про встановлення  податку на  нерухоме майно відмінне від земельної ділянки" )

13/ Форма паспорту оцінки регуляторного акта (Рішення сесії Ювілейної сільської ради від  25.06.2021 року № 275 «Про встановлення   місцевих податків і зборів  на 2021 рік")