Ювілейна громада
Херсонська область, Херсонський район

Проекти рішення сесії №Проект рішення сесії «Позачергова сесія»

Кількість переглядів: 135
Скликання: VIII скликання
Сесія: XVI сесія
Тип документу: Проекти рішення сесії
Дата: 26.11.2021
Автор: Проекти рішень до XVI сесії VIII скликання
Номер документу: Проект рішення сесії
Назва документу: Позачергова сесія
Прикріплені файли:
 1. Про внесення змін до рішення ХУ сесії УШ скликання від 17.11.2021 року № 693 « Про затвердження Програми « Розвиток охорони здоров’я « Ювілейної сільської ради на 2021 рік» (0.05 МБ)
 2. Про внесення змін до рішення ХШ сесії УШ скликання від 16.09.2021 р. № 554 «Про затвердження програми « Будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунк (0.05 МБ)
 3. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії восьмого скликання від 23.12.2020 р.№ 70 «Про сільський бюджет Ювілейної територіальної громади на 2021 рік» (0.05 МБ)
 4. Про внесення змін до рішення Ювілейної сільської ради від 14.04.2021 р. № 162 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Ювілейної сільської ради» (0.05 МБ)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки, в натурі (на місцевості для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянк (0.05 МБ)
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 7. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) (0.05 МБ)
 8. Про внесення змін до рішення ХІV сесії восьмого скликання від 19.10.2021 року № 736 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства» (0.05 МБ)
 9. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки в оренду АТ «Херсонобленерго» (0.05 МБ)
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 11. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 12. Про надання дозволу на розробку детального плану території (0.05 МБ)
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО (0.05 МБ)
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення городництва в оренду (0.05 МБ)
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки частки (пай)в натурі (на місцевості), у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.05 МБ)
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 17. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі (0.05 МБ)
 18. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі (0.05 МБ)
 19. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі (0.05 МБ)
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) для товарного сільськогосподарського виробництва (0.05 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для товарного сільськогосподарського виробництва (0.05 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.05 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.05 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва (0.05 МБ)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва (0.05 МБ)
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо надання в оренду земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови гр. Забарі І.В. (0.05 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь