Ювілейна громада
Херсонська область, Херсонський район

Проекти рішення сесії №проекти «Проекти рішень XX сесії»

Кількість переглядів: 157
Скликання: VIII скликання
Сесія: XX
Тип документу: Проекти рішення сесії
Дата: 14.02.2022
Автор: Проекти рішень
Номер документу: проекти
Назва документу: Проекти рішень XX сесії
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки, в натурі (на місцевості для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянк (0.02 МБ)
 2. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) (0.01 МБ)
 3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення (вид використання:під розміщення тваринницького комплексу) із земель сільськогосподарського призначення (0.01 МБ)
 4. «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду» (0.01 МБ)
 5. Про внесення змін до рішення ХІV сесії восьмого скликання від 19.10.2021 року № 732 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільсь (0.01 МБ)
 6. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо викупу земельної ділянки (0.01 МБ)
 7. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі (0.01 МБ)
 8. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в користування, а саме в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення (0.02 МБ)
 9. Про надання дозволу на виготовлення проєкту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.01 МБ)
 10. Про затвердження договору оренди землі (0.02 МБ)
 11. Про надання дозволу на виготовлення проєкту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 13. Про вилучення земельної ділянки (0.01 МБ)
 14. Про надання дозволу на розробку детального плану території (0.02 МБ)
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.01 МБ)
 16. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в розмірі частки (паю) шляхом поділу (0.02 МБ)
 17. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в оренду шляхом поділу (0.02 МБ)
 18. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в оренду (0.02 МБ)
 19. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Ювілейної сільської ради за 2021 рік (0.06 МБ)
 20. Про виконання Ювілейного сільського бюджету за 2021 рік (0.05 МБ)
 21. Про звіт сільського голови про діяльність виконавчих органів Ювілейної сільської ради за 2021 рік (0.07 МБ)
 22. Про внесення змін до рішення ХУІІ сесії УШ скликання від 22.12.2021 р. № 838 « Про затвердження структури, загальної чисельності апарату виконавчих органів Ювілейної сільської ради» (0.05 МБ)
 23. Про створення відділу соціального захисту населення Ювілейної сільської ради та затвердження положення про Відділ (0.06 МБ)
 24. Про затвердження Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Ювілейної сільської ради на 2022 рік (0.06 МБ)
 25. Про внесення змін до рішення ХУШ сесії УШ скликання від 27.01.2022 року № 885 «Про затвердження Програми по запобіганню і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і оперативне реагування на них у Ювілейній сільській раді (0.05 МБ)
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування (0.05 МБ)
 27. Про розірвання договору оренди землі, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області та тимчасовим кооперативом по випасу Великої рогатої худоби (0.05 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь