Надання безоплатної вторинної правової допомоги

Дата: 18.06.2018 09:17

Надання безоплатної вторинної правової допомоги.

14 червня 2018 року  у приміщенні Подо-Калинівського СБК представниками Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надавалась безоплатна правова допомога жителям с. Подо-Калинівка  та Стара Маячка з різних питань.

Виїзний прийом громадян проводили:

1. Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області (далі ГТУЮ у Херсонській області ) Предместніков Олег Гарійович;

2. Начальник Олешківського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Херсонській області Пасіков Олексій Миколайович;

3. Начальник Олешківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Херсонській області Устенко Ганна Валентинівна;

4. Начальник Олешківського бюро правової допомоги Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кудря Алла Андріївна.

Жителі, що звернулися отримали кваліфіковані роз’яснення та консультації з питань, що їх цікавили, та отримали буклети з різних правових питань. Такі ж буклети передано сільським бібліотекам.