Програма " Власний дім "

Дата: 10.04.2019 10:02

Про те, що у Херсонській          області діє Програма житлового індивідуального будівництва на селі «Власний дім», жителі населених пунктів нашої сільської ради  знають давно. Зокрема, Подо-Калинівці ще з часів газифікації населеного пункту. Багато хто із них скористався пільговим кредитом для вирішення питань газифікації та реконструкції власних будинків. Один договір було укладено молодою сімєю  на придбання житла.

Фінансові можливості Фонду та цілі їх  використання постійно удосконалюються. Саме про це і була розмова заступника голови Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, Соловей Олега Борисовича із жителями села Подо-Калинівка, яка відбулася 04 квітня 2019 року у приміщенні адміністративної будівлі.

Слухачі отримали кваліфіковану і доступну  інформацію про умови кредитування, пільги, терміни, орієнтовні суми кредитів. Для ознайомлення більш широкого кола зацікавлених , Олег Борисович  залишив буклети.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері.