УВАГА КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО !

Дата: 27.03.2020 09:03

25 березня  уряд продовжив карантин до 24 квітня  і ввів режим надзвичайної ситуації на території усієї України.

Ювілейною сільською радою впроваджуються попереджувальні  заходи передбачені рішенням комісії з  питань ТЕБ та НС. Працює оперативний штаб, створено мобільні групи.

Приємно, що підприємці Ювілейної ОТГ відгукнулись та приймають активну участь в питанні захисту наших жителів від загрози епідемії коронавірусу.

Для забезпечення необхідним обладнанням, запасу медичних препаратів та засобів індивідуального захисту, СФГ «Ветров» перераховано на рахунок КНП «Олешківська центральна районна лікарня» - 50 тис. грн. та для медичних закладів Ювілейної ОТГ – 10 тис. грн..

Для соціальних працівників, працівників відділень зв’язку та членів мобільних груп надано захисні маски.

Приватний підприємець Ветрова І.В. допомогла створити запас пального для підвезення медичних працівників та хворого, який потребує проходження  гемодіалізу. Також спільно з сільською радою створено запас продуктів харчування.

Всі небайдужі, хто має змогу і бажання допомогти у боротьбі з коронавірусною інфекцією, долучайтеся до роботи.

За консультаціями звертатися   за телефоном: 0508735045, 0968693309.