Вітаємо з днем фермера!

Дата: 19.06.2020 13:09

Шановні фермери Ювілейної об'єднаної територіальної громади!!!

Вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем фермера!

Цінність і важливість Вашої повсякденної роботи заслуговує визнання та уваги!

Сільськогосподарська праця була і залишається однією з найважливіших галузей вітчизняної економіки, визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця.

Це свято дбайливих господарів, усіх тих, хто руками і  розумом, душею і серцем  щодня долучається до важливих фермерських справ. Завдячуючи Вашим працьовитим рукам, мудрості, наполегливості, напруженій і самовідданій праці живе українська нива.

У цей святковий день ми дякуємо усім тим, для кого селянська праця стала сенсом життя, хто, попри труднощі чесно і сумлінно розвиває фермерство. Впевнені, що багатий професійний досвід кожного з Вас сприятиме розвитку сільського господарства нашого краю.

Хай і надалі щедрими врожаями колосяться Ваші ниви, нехай втілюються в життя  плани, задуми і мрії. Бажаємо Вам здоров’я, невичерпної наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України!

Сільський голова      Р. Пустовой

Ювілейна сільська рада