Олешківська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Херсонській області ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 27.01.2021 09:08

ОГОЛОШЕННЯ

Олешківська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі  (далі Олешківська ДПІ) нагадує землекористувачам-власникам земельних ділянок Олешківського району про необхідність сплати земельного податку за 2021 рік.

У разі зімни землевласників, набуття у власність, а також не отримання квитанції про сплату земельного податку у минулому році  звертайтесь до Олешківської  ДПІ за адресою м. Олешки,                                 вул. Пароходна, 32 для проведення звірки із нарахування земельного податку до 01 травня 2021 року.

Прийом громадян  Пн.-Чт. з 8.00 до 17.00,  Пт. з 8-00  до 15-45 год.                                  перерва з 12-00 год.  до 12-45 год. Телефон для запису (05542) 2 – 21 -61,               моб. 0995320390 (в робочий час).

Пріоритетний прийом громадян похилого віку та осіб з інвалідністю з 10-00 год.00хв. до 12год.00хв.

Послуги надаються виключно платникам податків, у яких наявні засоби особистого захисту від респіраторних захворювань

За несвоєчасність сплати нараховується пеня.

Користувачі-землевласники, яким встановлені пільги:

• Пенсіонери (за віком)
  • Інваліди (І-ІІ гр.)
  • Учасники ЧАЕС (чорнобильці)
  • Учасники бойових дій
  • Багатодітні сім’ї  (від трьох і більше дітей віком до 18 років) .

Для застосування пільги  на підставі Податкового Кодексу України необхідно  надати відповідні документи (посвідчення).

З повагою,

Олешківська державна