Дата: 19.02.2021 13:58

Герої не вмирають!

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), Указом Президента України від 11.02.2015 № 69  20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.

20 лютого День памяті Героїв Небесної Сотні людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу України.

Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.

Схиляємо голови перед памяттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української Держави!

Усім щиро бажаємо мирного неба над головою та рідної землі під ногами!

Слава Україні!

Героям Слава!