Працівники бюджетних установ Подо-Калинівського старостинського округу  взяли участь у Дні чистоти (с. Стара Маячка, с. Подо-Калинівка)

Дата: 19.04.2021 11:28

Всім нам хочеться зробити оточуючий світ навколо себе трохи кращим, чи не так?

16 квітня, в рамках місячника по благоустрою, працівники бюджетних установ Подо-Калинівського старостинського округу  взяли участь у Дні чистоти: прибрано території бюджетних установ та прилеглі до них території, території загального користування, вивезено сміття, впорядковано зеленні насадження, висаджено квіти тощо.

Благоустрій ще не закінчився. Роботи з очищення та благоустрою ще  тривають.