ЧИСТОТА І БЛАГОУСТРІЙ СЕЛА - СПРАВА ЧЕСТІ ВСІХ ЙОГО ЖИТЕЛІВ

Дата: 19.04.2021 14:25

ЧИСТОТА І БЛАГОУСТРІЙ СЕЛА - СПРАВА ЧЕСТІ ВСІХ ЙОГО ЖИТЕЛІВ

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ювілейної сільської ради від 31.03.2021 року з 01 квітня на території сіл нашої громади проводиться місячник по благоустрою територій населених пунктів, протягом якого заплановано здійснити комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, ліквідації сміттєзвалищ, очищення від сміття лісосмуг уздовж шляхів, ремонт спортивних та дитячих майданчиків, впорядкування кладовищ, пам’ятників, облаштування  зупинок громадського транспорту та інше.

Приємно відмітити, що багато жителів сіл громади підтримали дану акцію і вже привели свої дворові та прилеглі території у належний стан. Окремі ініціативні групи жителів власними силами організували благоустрій вулиць (провулків),  на яких проживають або використовують для проїзду. Зокрема, це жителі с. Подо-Калинівка (на фото нижче).

Приємно відмітити, що відгукнулися і спонсори: жителі, підприємства, що працюють на території громади. Так, 16-18 квітня, за фінансового сприяння депутата Ювілейної сільської ради Щербини Григорія та ТОВ «Південноукраїнський пісок», у с. Подо-Калинівка проведено грейдування вулиць Центральна, Степова та окремих провулків.

Велика шана і велика подяка усім за пророблену роботу.

Шановні жителі! Місячник продовжується.

Звертаємося до всіх, хто ще не долучився до заходів з благоустрою,  прибрати прилеглу територію біля своїх садиб та взяти участь у благоустрої територій загального користування,  адже,  ЧИСТОТА І БЛАГОУСТРІЙ НАШИХ  СІЛ -  ВІЗИТНА КАРТКА НАШОЇ ГРОМАДИ.