Дата: 23.04.2021 15:58

З  метою збільшення надходжень від плати за землю, захисту майнових прав сільської ради від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди, недопущення безоплатного використання земельних ділянок комунальної власності, що призводить до втрат сільського бюджету, визначення та відшкодування збитків, завданих Ювілейній сільській раді в наслідок порушення порядку землекористування - 23 квітня 2021 року в Новомаячківському старостинському окрузі відбулось засідання комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам на території Ювілейної сільської ради.