Тренування за темою «Дії органів управління та сил цивільного захисту області щодо ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої лісовою пожежею. Вдосконалення питань організації взаємодії та координації дій».

Дата: 28.05.2021 13:55

27 травня біля Нечаєвого на базі Олешківського лісництва Олешківського лісомисливського господарства Херсонського області відбулися спільні тренування за темою «Дії органів управління та сил цивільного захисту області щодо ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої лісовою пожежею. Вдосконалення питань організації взаємодії та координації дій».

У тренуванні приймали участь рятувальники, працівники лісгоспу, військовослужбовці.

На заході були присутні  голова Херсонської голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, очільники районних адміністрацій , голови територіальних громад або їх представники. Організовував та координував дії сил та засобів начальник головного управління ДСНС України у Херсонській області Андрій Павленко.

За задумом, після відпочинку людей загорівся Олешківський ліс. Через сильний вітер вогонь швидко розповсюджувався лісовою підстилкою. Згодом почалася верхова пожежа. Її площа - понад 35 гектарів. Для гасіння були залучені близько 200 людей та 40 машин. Умовне загоряння ліквідовували і за допомоги гелікоптера.

Небезпечні ситуації рятувальники відпрацьовували на кількох локаціях. Одні гасили низову пожежу, інші – верхову.

Все відбувалося чітко та динамічно. Кожен, хто задіяний у навчаннях, на своєму рівні усвідомлював поставлене завдання, з яким успішно справилися всі.

На власні очі все дійство бачила представник нашої Ювілейної сільської ради, староста Подо-Калинівського старостинського округу, Любов Шапошнік.

ПАМЯТАЙМО! Будь - яка лісова пожежа – справжнє лихо.

БЕРЕЖІМО ЛІС ВІД ПОЖЕЖ!