ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Ювілейної сільської ради»

Дата: 23.07.2021 14:26

до розпорядження сільського голови

№ 02-05/58 від 23.07.2021 р.

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення посади директора комунальної установи «Центр  надання соціальних послуг виконавчого комітету Ювілейної сільської ради»

Виконавчий комітет Ювілейної сільської ради відповідно до рішення шостої сесії восьмого скликання від 04.03.2021 року № 122 «Про утворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Ювілейної сільської ради» оголошує конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Ювілейної сільської  ради.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Ювілейної сільської ради є комплексним закладом соціального захисту населення, структурні підрозділи якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (далі – особи/сім’ї).

.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 23 липня  2021 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 05 серпня 2021 року, 17.00 год. включно.

Адреса, за якою приймаються документи для участі в конкурсі:

вул. Соборна, 17 с. Ювілейне Олешківського району Херсонської обл.;

електр. пошта: uvilrada@ukr.net

Для участі в конкурсі претендент особисто подає до виконавчого комітету Ювілейної сільської ради або надсилає електронною поштою наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі за формою;
  • належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • мотиваційний лист складений у довільній формі;
  • перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ювілейної сільської ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою, претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Вимоги до претендента:

- громадянство України;

- освіта вища  за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста (магістра);

- стаж роботи на керівній посаді не менше двох років;

- вільне володіння державною мовою;

- навички роботи на комп'ютері та знання відповідних програмних засобів;

Дата і місце проведення конкурсу:

06.08.2021 року о 10.00 год., Ювілейна сільська рада, вул. Соборна, 17, с. Ювілейне, Олешківського району Херсонської обл., зал засідань. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.