Цифровізація бібліотек. Сьогодні наша громада отримала 6 комп'ютерів в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта»

Дата: 27.07.2021 11:04

Завдяки проєкту «Дія. Цифрова освіта» Новомаячківська бібліотека для дорослих, Новомаячківська бібліотека для дітей та Ювілейнівська сільська бібліотека отримали по 2 комп'ютери. А це значить, що бібліотеки нашого краю надаватимуть місцевим мешканцям можливість працювати в інтернеті, переглядати освітні серіали на платформі «Дія. Цифрова освіта», стануть інформаційним центром нашої громади, простором для навчання і розвитку та місцем для самореалізації. У зазначених бібліотеках будуть передбачені комп’ютерні робочі місця для самообслуговування відвідувачів.

Реалізація даного проєкту стала можливою завдяки передачі техніки партнерами — Favbet Foundation, а також за сприяння Офісу Президента України, Української бібліотечної асоціації та обласних відділень УБА.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що одна з цілей проєкту Дія.Цифрова освіта — перетворити бібліотеки на сучасні хаби цифрової освіти:

"Навчання протягом життя — тренд сучасного світу, а опанування цифрових навичок— потреба сучасної людини. Бібліотеки є саме тими місцями, де це можливо для кожного".

Щиро дякуємо усім причетним до цього грандіозного проєкту для сільських бібліотек!