Ювілейна громада
Херсонська область, Херсонський район

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум для представників органів місцевого самоврядування Херсонської області на тему «Законодавче забезпечення діяльності старостатів територіальних громад».

Дата: 05.08.2021 16:40
Кількість переглядів: 1288

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України 03 серпня 2021 року провело практикум для представників органів місцевого самоврядування Херсонської області на тему «Законодавче забезпечення діяльності старостатів територіальних громад».

Участь у заході взяли: староста Подо-Калинівського старостинського округу – Шапошнік Любов Миколаївна та Щасливського старостинського округу – Пархоменко Наталя Іванівна

Основні питання програми:
-Перспективи законодавчого врегулювання діяльності Старост у зв’язку з прийняттям ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост" №4535 від 15.04.2021 (з пропозиціями Президента України).
-Порядок вчинення реєстраційних дій Старостами.
-Вчинення нотаріальних дій Старостами.

Фото без описуФото без описуФото без опису