Ювілейну сільську територіальну громаду 04 серпня з робочим візитом відвідали голова Херсонської районної державної адміністрації Михайло Линецький спільно із заступником Михайлом Чабаненко.

Дата: 09.08.2021 08:32

Головними питаннями зустрічі були: обговорення перебігу вакцинальної кампанії на території району, спільна взаємодія органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, проблемні питання розвитку громад, питання з якими звертаються мешканці до територіальних громад.
Також, оглянули роботу Центру надання адміністративних послуг.

«Дедалі більше переконуюсь, що саме пряма взаємодія з органами місцевого самоврядування є запорукою своєчасної реакції на найактуальніші для громад проблеми», – зазначив очільник району – «Впевнений, лише в плідній співпраці разом з громадою ми маємо гарні перспективи розвитку Херсонського району, а відтак і всієї Херсонщини», – підсумував Михайло Линецький.

За результатами робочого візиту було обговорено важливі питання подальшого розвитку територіальної громади , окреслено проблемні аспекти роботи та визначено ряд пріоритетних завдань.