Вручення Почесних грамот голови Херсонської районної ради

Дата: 17.08.2021 16:25

Напередодні святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України у Ювілейній громаді відбулася урочиста подія з вручення Почесних грамот голови Херсонської районної ради  Покотилової Валентини Іванівни та депутатів районної ради.

Заступник голови Херсонської районної ради Трошин Станіслав Ігорович та депутатка, працівниця апарату Смоленська Віталія Сергіївна нагородили грамотами представників громади:

• Вєтрова Віталія Федоровича (голова СФГ «Вєтров», депутат Ювілейної сільської ради VIII скликання);
  • Пунгіна  Віктора Олександровича (голова СФГ «Восход», депутат обласної ради нинішнього скликання);
  • Хомуліна Сергія Михайловича (голова правління ТДВ «ім. Латишських стрільців, депутат Ювілейної сільської ради VIII скликання).

Щиро вітаємо і ми наших земляків та бажаємо і надалі активно працювати на благо нашої громади, держави!