Увага!!! Заплановане відключення світла !!!Повідомляємо, що у ВЕРЕСНІ 2021 року заплановане проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго».

Дата: 15.09.2021 15:07

Увага!!! Заплановане відключення світла !!!

З 9:00 до 17:00 год.

14.09.2021 р. - с. Дружне; с. Ювілейне;

смт Нова Маячка - вул. Алєєва, Білоцерковський, Гоголя, Громадянська, Дніпровська, Жовтнева, Клімака, Квітуча, Кримський, Марївський, Молодіжна, Монастирська, 1 Травня, Одеська, Перекопська, Перекопський, Південний, Реміснича, Ремісничий, Ринкова, Садова, Свободи, 9 Січня,  Соборна, Соняшний, Степова, Телеграфна, Толстого, Український.

15. 09.2021 р. -  с. Дружне; с. Ювілейне – вул: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командакова, Літвінова, Молодіжна, Робітнича, Степова, Таврійська, Черняховського.

16.09.2021 р. – смт Нова Маячка – вул: Дніпровська, Шкільна.

17.09.2021 р. – смт Нова Маячка – вул: 1 Травня, Перекопська, Перекопський.

20.09.2021 р. – с. Подо-Калинівка.

21.09.2021 р. –  с. Дружне; с. Стара Маячка, с. Ювілейне.

смт Нова Маячка – вул: Алєєва, Білоцерковський, Гоголя, Громадянська, Дніпровська, Жовтнева, Клімака, Квітуча, Кримський, Марївський, Молодіжна, Монастирська, 1 Травня, Одеська, Перекопська, Перекопський, Південний, Реміснича, Ремісничий, Ринкова, Садова, Свободи, 9 Січня,  Соборна, Соняшний, Степова, Телеграфна, Толстого, Український.

22.09.2021 р. – с. Стара Маячка – вул: Зелена, Південна, Польова, Соборна, Степова, Східна.

смт. Нова Маячка – вул: Монастирська, Телеграфна, Шкільна.

23.09.2021 р.с. Стара Маячка – вул: Зелена, Південна, Польова, Соборна, Степова, Східна.

смт. Нова Маячка – вул: Горького, Мельнична, Пеекопська, Робочий, 1 Травня, Червона.

24.09.2021 р. - с. Стара Маячка – вул: Зелена, Південна, Польова, Соборна, Степова, Східна.

с. Щасливе – вул: Миру, Центральна, Садова, Степова

с. Привільне – вул: Молодіжна

27.09.2021 р. - с. Стара Маячка – вул: Зелена, Південна, Польова, Соборна, Степова, Східна.

С. Подо- Калинівка – вул: Лісна, Миру , Центральна.

28.09.2021 р. – Смт Нова Маячка;

с. Стара Маячка – вул: Олешківська, Поштова, Соборна, Схвдна, Центральна.

29.09.2021 р. – смт Нова Маячка – вул: Перекопська, Кримський, Пирогова, 9 січня.

30.09.2021 р. - смт Нова Маячка – вул: Дніпровська, Шкільна.

Інформація може змінюватись.

Переглядайте графік запланованих відключень на офіційному сайті АТ "Херсонобленерго" за посиланням: