Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" виконавчого комітету Ювілейної сільської ради проводить збір теплих речей для банку одягу.

Дата: 18.10.2021 11:15

Тут можуть отримати допомогу ті, хто не має можливості придбати нові речі, особи без постійного місця проживання, одинокі особи похилого віку. Соціальні працівники допоможуть у виборі потрібних речей.

Усі бажаючі можуть приносити чисті, випрані речі за адресою: смт Нова Маячка, вул. Соборна, 119, 2-й поверх, комунальна установа "Центр надання соціальних послуг".

Поповнити банк одягу або отримати необхідні речі можна з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.