Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Дата: 05.11.2021 13:53

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

З нагоди Дня працівника соціальної сфери, яке щорічно відзначається в першу неділю листопада, хочемо привітати Вас з професійним святом

Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери.

Працівники соціальної сфери не лише виконують свої професійні обов’язки, вони здійснюють місію добра, милосердя, подекуди й порятунку. І саме від вас залежить довіра наших громадян до держави. Висока оцінка вашої ролі в системі державного управління і створення добробуту для українців – беззаперечна!

Нехай життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються. Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу!

З найкращими побажаннями

Виконавчий комітет Ювілейної сільської ради