9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 09:25

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Ювілейної сільської ради!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного святаВи даруєте людям радістьнесете культуру до кожного серцякожної душіа разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну!

Ви тіхто присвятив себе благородній справі зберігатирозвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Сподіваємось і віримощо це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів ДобраЛюбові і КрасиНехай здійсняться всі ваші життєві планинадії і мріїа кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемогиНехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!