10 листопада весь світ відзначає Міжнародний День бухгалтера.

Дата: 10.11.2021 08:40

Шановні бухгалтери!

10 листопада весь світ відзначає Міжнародний День бухгалтера.

Ця професія визнана однією з найпопулярніших і затребуваних у світі. Бухгалтерія - це доля! Кипить кожен день робота: потрібно все розрахувати, звести, все точно перевірити, і закон дотримати. Справжній бухгалтер - відповідальний і уважний фахівець, якого цінують і поважають у будь-якій компанії.

Саме від вас шановні працівники сфери бухгалтерії, залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства. Адже ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс в першу чергу нашого міста. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки нашого регіону.

Шановні бухгалтери! Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.