З Днем Гідності та Свободи

Дата: 18.11.2021 11:10

День гідності та свободи (21 листопада) – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Напередодні цього дня хочемо привітати Вас з Днем Гідності та Свободи й побажати миру, злагоди та добробуту. Нехай у Вашому домі завжди буде достаток та взаєморозуміння. Нехай українці не лише у цей день, а щодня демонструють свою європейськість, гідність та своє прагнення до свободи.

Давайте також у цей день згадаємо всіх, хто захищав та захищає нашу державу, відстоює права українців та незалежність нашої держави. Бажаємо Вам мужності, терпіння і щоб на українській землі якнайшвидше наступив мир.

Будьте гідними та вільними громадянами України.