Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким з приводу трагічної загибелі військовослужбовця Національної гвардії України Буганова Олександра Олександровича

Дата: 28.01.2022 09:30

Сільський голова Роман Пустовой, депутатський корпус та виконавчий комітет Ювілейної сільської ради висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким з приводу трагічної загибелі військовослужбовця Національної гвардії України Буганова Олександра Олександровича .

Олександр Буганов народився 5 серпня 1987 року у с. Подо-Калинівка .Одружений, виховував дві доньки, був відповідальний, товариський, мав багато друзів.

Був мобілізований в зону проведення АТО , пройшов Іловайський котел, перебував у полоні, повернувся та назавжди залишався відданим Україні. Відновився, пройшов курс реабілітації, отримав звання офіцера та був направлений на військову строкову службу до лав Національної Гвардії України у місто Дніпро, де і проживав із сім`єю .

27 січня 2022 року під час виконання обов’язків військової служби отримав кульове поранення несумісне з життям.

Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу…

Висловлюємо щирі співчуття та слова підтримки у цю нелегку хвилину сім’ї загиблого Олександра Буганова.

Церемонія прощання з загиблим відбудеться 29 січня у селі Подо-Калинівка , вул. Жовтнева 43 за місцем проживання батьків.