Конкурс есе на тему «10 років Євромайдану: як європейські цінності визначили шлях України»

Дата: 03.01.2024 20:53

Представництво Євросоюзу в Україні з нагоди 10-ї річниці Революції Гідності та 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та ЄС запрошує українську молодь до участі в конкурсі есе на тему «10 років Євромайдану. Як європейські цінності визначили шлях України».

Участь у конкурсі можуть узяти громадяни України віком від 16 до 25 років, які прагнуть поділитися особистим досвідом чи роздумами про події Революції Гідності та їхній вплив на Україну та її європейське майбутнє.

Згідно з технічними вимогами конкурсні роботи повинні бути написані виключно англійською мовою та створені одним автором (співавторство не допускається).

За підсумками експертного оцінювання троє авторів, роботи яких набрали найбільшу кількість балів, стануть переможцями конкурсу.

Есе необхідно надіслати електронною поштою на адресу: ceu4u@eu4ukraine.news. Тема листа і назва файлу мають співпадати (приклад: «Конкурс есе_Іваненко Марія»).

Роботи на конкурс прийматимуть до 14 січня 2024 року.

Детальна інформація за посиланням