УВАГА! ЦНАП відновив роботу. Відновлено доступ до Реєстру Ювілейної територіальної громади

Дата: 13.03.2024 10:42

Відновлено доступ до Реєстру Ювілейної територіальної громади (далі-РТГ).

Реєстр територіальної громади наповнюється щоденно. Адміністратором відділу ЦНАП виконавчого комітету Ювілейної сільської ради проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті Ювілейної територіальної громади.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились, але інформація в реєстрі залишилась попередньою або дані громадян просто не внесені до РТГ.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

Громадяни, дані яких внесені в Реєстр та актуалізовані, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги.

Відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг.

Тому, звертаємось до всіх мешканців громади!

Для перевірки існуючих електронних даних за адресою  місця реєстрації, мешканцям Ювілейної територіальної громади пропонуємо, у зручний для кожного спосіб, звернутися до відділу Центру надання адміністративних послуг з метою уточнення:

- чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

- чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

- внести в базу даних неповнолітніх.

Тільки після повної актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади жителі громади зможуть отримати Витяг про місце реєстрації.

Для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади пропонуємо надіслати на електронну адресу Центру надання адміністративних послуг – cnapuvileine@ukr.net   або за допомогою будь-якого виду месенджеру (Viber, Telegram, WhatsApp) за телефонним номер відділу ЦНАП - +380934792629, а також під час особистого відвідування ЦНАПу за адресою тимчасового місця розташування відділу: м.Миколаїв, вул. Мала Морська, 108 офіс 508 (за попередньою домовленістю) фотокопії/скановані копії таких документів:

- ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

- свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

- правовстановлюючі документи на житло;

- свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Режим роботи  - https://yuvileyna-gromada.gov.ua/kontakti-rezhimi-roboti-10-51-44-13-03-2024/

Вся додаткова інформація за телефоном +38(093)4792629.