Більшість українців продовжують підтримувати курс України на членство в ЄС та НАТО

Дата: 09.04.2024 13:53

✅ 77% українців підтримують приєднання до ЄС. Стільки ж респондентів (77%) виступають за приєднання України до НАТО.

➡️ Про це свідчать дані опитування Соціологічна група Рейтинг, проведеного від імені Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine.

Так, зокрема, 26% опитаних вважають, що Україні для того, щоб стати членом Європейського Союзу, знадобиться менше 3 років, ще 32% вважають, що Україна зможе стати членом ЄС за 3-5 років, 9% переконані, що це займе від 6 до 8 років, 15% опитаних вважають, що вступ до ЄС триватиме понад 10 років.

🔗 Детальніше: https://cutt.ly/8w4sP4g8