Ворог вивіз тисячі українських дітей в росію.

Дата: 25.04.2024 11:52

Всі шляхи ведуть додому 🇺🇦

В умовах війни та підступних кроків росії важко торувати шлях для тих, хто залишається в окупації та депортації. Тисячі українських дітей 👫потребують нашої допомоги. Ворог нав’язав їм російське громадянство, створив перешкоди для возз’єднання 🫂 цих дітей із батьками та Батьківщиною.

Українська мережа за права дитини, наші партнери, державні органи влади щодня працюють у синергії ⚡️над поверненням українських дітей.

📍За період діяльності проєкту «ШЛЯХ ДОДОМУ», від травня 2023 року, нам вдалося повернути 85 дітей.

За кожною цифрою – доля конкретної дитини, чиї права, добробут, а часом і життя, поставлені на карту.

Якщо ви знаєте дитину, яка перебуває на тимчасово окупованій території чи в росії і хоче повернутися в Україну:

☑️телефонуйте за номером 050 015 58 46,

☑️пишіть в особисті повідомлення у Facebook Українська мережа за права дитини

☑️або на електронну адресу ucrn.office@gmail.com

Ми допоможемо!

🙌Просимо всіх небайдужих у поширені нашого інформаційного ролика, щоб ще більше людей могли дізнатися про можливість повернення своїх дітей додому.

Щиро дякуємо всій команді Мережі, яка долучалася до розробки ролика, а також нашій аніматорці Iryna Sosimovych

⚡️«ШЛЯХ ДОДОМУ» – проєкт, спрямований на пошук і повернення дітей, переміщених в рф або на непідконтрольні уряду України території, а також на возз’єднання сімей, діти з яких опинилися в окупації без батьків.

Нашими партнерами є: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Офіс Омбудсмана України, Благодійний фонд EDUKIDS, Медійна ініціатива за права людини.