ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ УЧНЯ:

Дата: 30.04.2024 12:28

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ УЧНЯ:

1. Заява (написана від руки)
  2. Копія свідоцтва про народження дитини (або паспорта дитини)
  3. Документ про наявний рівень освіти: для 9 класу  (копія особової справи або копія табелю за 8 клас); для 11 класу (копія свідоцтва та додатка про базову освіту, копія особової справи за 10 клас або копія  табелю за 10 клас)
  4. Згода на обробку персональних даних
  5. Довідка з місця навчання

З метою належної організації екстернатної форми навчання дітей, які проживають на тимчасово окупованій території України та у місцях проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях і виявили бажання навчатися у загальноосвітніх навчальних закладах на контрольованій органами державної влади території України  документи на зарахування можна надати  в електронному форматі (у сканованій формі).