Ювілейна громада
Херсонська область, Херсонський район

Шановні батьки! Навчайте дітей правилам поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та потурбуйтесь про те, щоб ваша дитина точно знала, що робити у такому випадку.

Дата: 30.05.2024 15:14

Фото без опису

⚠️Поясніть дитині наступне:

🔹Вибухонебезпечні предмети можуть бути абсолютно різної форми та кольору, тому торкатися будь-яких невідомих предметів суворо заборонено!

🔹Знімати на телефон знахідку, або телефонувати біля неї, також не можна – це може спровокувати детонацію вибухонебезпечного предмету!

🔹Дитина повинна знати, що відходити від невідомої знахідки необхідно лише у напрямку звідки прийшов! І обов’язково про виявлений предмет потрібно повідомити дорослих.

☝🏻Памятайте, безпека ваших дітей у ваших руках! Тож приділяйте максимальну увагу їхній безпеці.

Головне Управління ДСНС України у Херсонській області