Новини та оголошення Ювілейної сільської ради

Дата: від до Скинути

Увага!!! Попередження про позапланову перевірку територіальної системи централізованого оповіщення Херсонської області з включенням електричних серен!

Увага!!! 08 червня 2021 року буде проводитись позапланова перевірка територіальної системи централізованого оповіщення Херсонської області з включенням електричних сирен і доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту, (8 червня о 12:05) та з 12:10 по 12:20 телерадіоканалами ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція UA:ХЕРСОН» доведення до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби радіомовлення і телебачення. Просимо зберігати спокій та не піддаватися паніці!

15:36 03.06.2021

Тренування за темою «Дії органів управління та сил цивільного захисту області щодо ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої лісовою пожежею. Вдосконалення питань організації взаємодії та координації дій».

27 травня біля Нечаєвого на базі Олешківського лісництва Олешківського лісомисливського господарства Херсонського області відбулися спільні тренування за темою «Дії органів управління та сил цивільного захисту області щодо ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої лісовою пожежею. Вдосконалення питань організації взаємодії та координації дій».

13:55 28.05.2021