Новини та оголошення Ювілейної сільської ради

Передача комунального майна в аренду

Передача комунального майна в аренду частини нежитлового приміщення, загальною площею 37,7 кв.м. для розміщення аптеки за адресою: Херсонська область с. Ювілейне вул. Молодіжна, буд.18

09:23 10.08.2021

Ювілейну сільську територіальну громаду 04 серпня з робочим візитом відвідали голова Херсонської районної державної адміністрації Михайло Линецький спільно із заступником Михайлом Чабаненко.

08:32 09.08.2021

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум для представників органів місцевого самоврядування Херсонської області на тему «Законодавче забезпечення діяльності старостатів територіальних громад».

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України 03 серпня 2021 року провело практикум для представників органів місцевого самоврядування Херсонської області на тему «Законодавче забезпечення діяльності старостатів територіальних громад».

16:40 05.08.2021

Олешківський районний філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області інформує:

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття

08:31 05.08.2021

ЦНАП в Ювілейній тергромаді отримав “мобільний кейс”

Тепер працівники ЦНАПу зможуть надавати якісні адміністративні послуги маломобільним верствам населення та жителям віддалених від ЦНАПів населених пунктів. Адже тепер, щоб отримати необхідну довідку або документ, не обов’язково безпосередньо відвідувати ЦНАП.

18:20 21.07.2021