Новини та оголошення Ювілейної сільської ради

У громаді були виділені кошти з місцевого бюджету для придбання автогрейдера

Ще одна з ініціатив Ювілейної громади втілилася в життя. У зв'язку з проблемою ґрунтових доріг у громаді були виділені кошти з місцевого бюджету для придбання автогрейдера у СКП "Новомаячківський"

10:32 28.12.2021

Пенсійний фонд інформує.

10:50 09.12.2021

07 грудня відбулась чергова XVI сесія Ювілейної сільської ради, на якій був присутній народний депутат України по 186 округу Олексій Ковальов, який привітав депутатів і посадових осіб місцевого самоврядування з професійним святом та проінформував місцевих депутатів про прийняття законопроекту №5600 від 02.06.2021 року, щодо внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

10:22 08.12.2021

Відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям

Знакова подія та велике свято 2 грудня відбулось у Ювілейній територіальній громаді. Сьогодні за участю високоповажних гостей, після будівництва, в урочистій та святковій атмосфері на території Ювілейнівського ОЗЗСО I-III ступенів пройшло відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.

16:20 02.12.2021