Новини та оголошення Ювілейної сільської ради

Дата: від до Скинути

09 вересня 2021 року відбулось засідання комісії з питань наповнення бюджету, легалізації робочих місць, виплати заробітної плати і зайнятості населення Ювілейної сільської ради за участю начальника Олешківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі - КРОТКО Надії Михайлівни.

10:36 10.09.2021

Підписання меморандуму про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції та Ювілейною територіальною громадою

2 вересня 2021 року в адміністративній будівлі Головного управління Національної поліції в Херсонській області відбулось підписання меморандуму про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції та Ювілейною територіальною громадою.

14:33 09.09.2021

18 серпня 2021 року у Ювілейній громаді відбулися змагання з волейболу та турнір по настільному тенісу, приурочені до 30-ї річниці Незалежності України.

13:36 19.08.2021

Вручення Почесних грамот голови Херсонської районної ради

Напередодні святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України у Ювілейній громаді відбулася урочиста подія з вручення Почесних грамот голови Херсонської районної ради  Покотилової Валентини Іванівни та депутатів районної ради.

16:25 17.08.2021