Новини та оголошення Ювілейної сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ

ПОРЯДОК ДІЇ НАСЕЛЕННЯ У ВИПАДКУ ЕВАКУАЦІЇ    Перед тим, як залишити житло, необхідно:

16:42 20.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Увага! Охоронні зони електричних мереж. Шановні споживачі електричної енергії повідомляємо, що дерева які посаджені  Вами біля будинків та знаходяться в охоронній зоні повітряних ліній електропередач . Це являється порушенням Закону України №2480-VI «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів» та Правил охорони електричних мереж.

13:46 19.06.2018

Надання безоплатної вторинної правової допомоги

Надання безоплатної вторинної правової допомоги. 14 червня 2018 року  у приміщенні Подо-Калинівського СБК представниками Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області надавалась безоплатна правова допомога жителям с. Подо-Калинівка  та Стара Маячка з різних питань.

09:17 18.06.2018