Новини та оголошення Ювілейної сільської ради

ШУКАЄМО КАНДИДАТІВ     В ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ!

ШУКАЄМО КАНДИДАТІВ В ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ!

Шукаємо кандидатів  в патронатні вихователі!        Ми впевнені: найкращий спосіб захистити дитину – це підтримати рідну сім'ю. Сімейний патронат – це інноваційна соціальна послуга. Олешківський район протягом 2016-2018 років приймає участь у пілотному проекті Міністерства соціальної політики України щодо запровадження послуги патронату над дитиною як альтернативи притулкам, центрам соціально-психологічної реабілітації та інтернатним закладам для дітей.

15:23 25.04.2018

Конкурс дитячих  малюнків

Конкурс дитячих малюнків

Конкурс дитячих малюнків „Чарівний пензлик” (надалі – Конкурс) є першим конкурсом по залученню дітей до активної участі в житті громади, який дає їм можливість висловити власну думку у формі творів мистецтва. Це Положення визначає порядок та умови проведення даного Конкурсу щорічно.  Конкурс передбачає визначення переможців та нагородження їх дипломами і подарунками.

16:46 16.04.2018

ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» –  реальний шлях до поліпшення  житлових умов вже сьогодні !

ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» – реальний шлях до поліпшення житлових умов вже сьогодні ! В Херсонській області триває реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (Указ Президента України від 27.03.1998 року №222/98).

10:48 16.04.2018

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ        Ювілейною сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті сільської ради:

08:37 20.03.2018

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.

16:54 07.11.2016